Dizajn kuchyne v kombinácii s obývacou izbou

Architekt Sergey Stessel a dizajnér-vizualizátor Denis Krasikov vytvorili svetlý a veľmi malebný interiér kuchyňa spojená s obývacou izbou.

Bolo dôležité, aby zákazník videl svoj svetlý, voľný, pohodlný priestor a uistil sa, že obsahuje aj akvárium v ​​interiéri obývacej izby. Hlavné motívy vybranej pobrežnej prírody: drevo, akvamarín - farba tropického mora, biele zosobnenie svetlého piesku, čierna a šedá vložka "zem" vzdušného priestoru.

Z techník použitých pri tvorbe kuchyňa spojená s obývacou izbouboli použité:

  • Zónovanie pomocou svetlej pohovky - na jednej strane rozdeľuje priestor, na druhej strane je vhodné miesto na sledovanie filmov a futbalu. Podlhovastá knižná polica na zadnej strane, maskuje pozadie a funguje ako mini knižnica.
  • Pre zabudované stacionárne akvárium bol vytvorený špeciálny výklenok zo sadrokartónu. Akvárium slúži ako dodatočné obmedzenie zóny viditeľnosti a robí kuchynskú zónu izolovanejšou. Úspešne vybratá lokalita v doméne živého akvária, umožňuje obdivovať vodné obyvateľstvo z troch strán.
  • Jedálenský stôl v kuchyni je umiestnený tak, že si môžete sadnúť s tvárou a späť do obývačky.
  • Kuchyňa je kombinovaná s obývacou izbou nielen so spoločenskou miestnosťou, ale aj s farebnou partiou, odtieň akvamarínu „daná“ pohovkou, ďalej v kuchyni „zástera“.
  • Pôsobivé drevené obloženie v obývacej izbe nadväzuje na motív vo výzdobe kuchynského nábytku.
  • Podlaha, vyrobená z drevenej podlahy s bielym náterom, sa nachádza na celom priestore kuchyňa spojená s obývacou izboupriestor je teda pevný, napriek zónovaniu.

interiér obývacia izba s akvárium zaujímavé a iné nálezy. Transomniotické neónové svetlá v modrej farbe pokračujú v „námornej“ histórii tohto dizajnu. Útulný moderný dekoratívny krb so stohom čerstvého dreva opäť prináša prirodzené motívy.

Tak, že celý interiér nebol jednostranný, ale dostal možnosť odhaliť sa rôznymi spôsobmi, na slobodných múroch boli umiestnené plátna s obrazmi mestských ulíc. Je pozoruhodné, že všetky obrázky opisujú daždivé mestské krajiny, téma vody spája mestské špecifiká a prírodu. Veľa zelene na podlahe a oknách je kompletné a logicky dopĺňa obraz.

Zanechajte Svoj Komentár