Šťavnaté obývačky v žltej farbe

Keď je slnko na ulici príliš málo a letné dni zostávajú pozadu, naozaj chcem „pozvať“ teplo a svetlo do domu, samozrejme, rozhovor bude o najslnečnejšej farbe - žltej, menovite, žltá v obývacej izbe.

Šťavnatá žltá farba je veľmi atraktívna, jej svetlé odtiene vždy zapĺňajú obrazy radosťou, svetlom, vitalitou. Použitie v interiéri žltá obývacia izba, oživuje a „povzbudzuje“ priestor, ale je potrebné zvoliť intenzitu a množstvo žltej s veľkou opatrnosťou, berúc do úvahy detaily. Aplikujte farbu slnka je najlepšie v dizajne obývacej izby, kuchyne a kúpeľne.

Pri vytváraní rovnakého interiéru žltá obývacia izba alebo iná miestnosť by mala brať do úvahy zvláštnosti dopadu žltej na psychiku. V jasnom žltom priestore je takmer nemožné byť v pokoji, farba je otravná a podporuje činnosť, t. Relaxácia a čítanie knihy alebo zaspávanie v takomto interiéri je nesmierne ťažké.

Ak chcete použiť žltá farba v obývacej izbe alebo spálňa - stojí za to použiť pastel radu odtieňov. Ľahký a jemný žltý odtieň bude slúžiť ako perfektné zázemie pre akýkoľvek nábytok, od ľahkého dreva až po tmavé kovové konštrukcie.

Žltá vo svojej jasnej forme môže tiež slúžiť na vytvorenie žltá obývacia izba, V tomto prípade môžete aktívne rozriešiť existujúci interiér jasnými farbami a odvážne vyzdvihnúť ultra-solárne vázy, koberce, maľby so slnečnicami a ďalšie jasné detaily. Žltá farba v obývacej izbeV tomto prípade doplní druhú primárnu farbu.

Je dobre kombinovaná žltá s červenou, zelenou, šedou škálou, s modrými a fialovými tónmi, tiež bude kombinovaná, ale starostlivejší výber je nevyhnutný. Pri kombinovaní žlté tóny v obývacej izbe Berte do úvahy „teplotu“ farieb, kombinujte studené odtiene so studenými, teplé s teplými.

pre žlté obývacie izby klasická kombinácia pieskovo-žltých a bielych odtieňov bude vyhovovať, veľmi osviežujúca a zdobí miestnosť, tmavšie béžové tóny prinesú pohodlie a pokoj, prechod do „kávovej“ stupnice so svetložltými prísadami zabalí interiér teplom a jemnosťou. Správne zvolené svetlo mäkkého, žltého odtieňa dodá do obývačky relaxačný pokoj. Vo večerných hodinách obývacia izba žlté tóny Chcem pokojne piť čaj, hovoriť o príjemných témach a čítať knihy, zabalené v obľúbenej prikrývke.

Foto obývačky v žltej farbe vo farbe s bodovými reflektormi a zrkadlovým šatníkovým priestorom.

Foto obývacia izba so žltou útulné pohovky.

Foto obývacia izba so žltou stenu nábytku.

Zanechajte Svoj Komentár