Interiér obývacia izba v modrých tónoch

Široká škála rôznych odtieňov vedie k bolestivej voľbe v prospech konkrétnej farby v dizajne nápad. Akú farbu stojí za to zastaviť a ktoré pozadie bude najlepšie pre dizajn miestnosti, táto otázka sa pýta každý, kto kedy urobil opravy vo svojom dome.

Zvlášť starostlivo o tejto voľbe je, aby pri vytváraní interiéru v najdôležitejšej miestnosti v dome, kde celá rodina ide, kde prichádzajú hostia a ktorá je tvár domu - obývacia izba. Jedna z univerzálnych farieb, ktorá optimálne kombinuje svetlo, čistotu a eleganciu, je modrá.

Obývacia izba v modrých tónoch vždy elegantne a elegantne. V prospech tejto farby hovoriť a jeho funkcie na účinky na osobu, modrá je nútený vytvoriť náladu na relaxáciu a pokojné myšlienky.

Modrá má preto mnoho variantov svojho spektra modrý interiér obývacej izby nemusí nutne mať vyslovený spoločný námorný alebo pompézny štýl paláca.

moderný obývacia izba v modrej farbeTo je ako akvamarín a azúrové a takmer rozpustené v bielom, nebesky modrom odtieni. Rovnako ako akákoľvek farba v interiéri, modrá má aj dvojicu farieb, čo je ťažké urobiť chybu pri výbere.

Napríklad pre jasné a dynamické obývacia izba interiér modrá Stojí za to si vybrať situáciu modrej, oranžovej a ružovej kvety. Táto možnosť vytvára teplý protizávažie „chladného“ modrého odtieňa. Päť farieb tmavo modrej, fialovej a svetlo fialovej, pistáciovej a tyrkysovej - dokonale „osviežuje“ interiér.

Klasickejšie obývacia izba v modrej farbe bude vyzerať, ak si vyberiete kombináciu hnedej, terakotovej, veľryby modrej a mäkkej modrej farby, pre viac tepla musíte pridať kvapku žltej farby v podobe malých farebných akcentov.

Pokojná, teplá a veľmi jemná atmosféra, obklopuje vás modrý interiér obývacej izby s kombináciou pastelových odtieňov, modrej, pieskovo žltej, ľahkej pistácie, svetlého odtieňa „hakky“ a mierne svetlejšej oranžovej farby.

Pre akékoľvek priestory v prevedení akéhokoľvek dizajnu existujú dve veľmi dôležité pravidlá, najprv pri výbere farebnej schémy pre miestnosť, uistite sa, že určujete, na ktorej strane čelia okná, pre horúce, južné izby, vyberte viac „studených“ farieb, pre „studené“, severné - viac svetlý, teplý.

Druhé pravidlo platí aj pre kombináciu farieb v interiéri - teplé tóny sú kombinované len s teplou, studenou paletou s chladom. Aj keď ste novým dizajnom, začnite nasledovať tieto dve jednoduché pravidlá pre vytváranie interiérov, ušetria vám z možných sklamaní.

Foto obývacej izby v modrej farbe farba projektové štúdio Studio Guilherme Torres.

Foto obývacej izby v modrej farbe a biele s druhým svetlom.

Dizajn kuchyne v kombinácii s obývacou izbou v modrých tónoch.

Foto obývacia izba s modrou príslušenstvo v peknom bielom rozsahu.

Zanechajte Svoj Komentár