Objemná vnútorná obývacia izba s arkýřovým oknom

Vytvorte jedinečný vzhľad vo vašej obývačke a arkýřové okno pomôže pridať voľné miesto. Bay okno, to je časť vyčnievajúce z obdĺžnikového obrysu miestnosti. Okná môžu byť oválneho tvaru, môžu mať tvar obdĺžnika a štvorca. Najčastejšie sú arkierové okná plne presklené a dodávajú svetlo do miestnosti.

Funkčným prvkom arkýřového okna je pridanie priestoru do miestnosti, takže veľmi často, bez toho, aby mali arkýřové okno v štruktúre, budova ho získa vďaka úsiliu vlastníkov súkromných bytov. Populárny trend bol kombinovať malé balkóny s izbami a vytvoriť interiér obývacej izby s arkýřovými oknami.

Čo môže ponúknuť dizajn obývacej izby s arkýřovým oknom - možnosť inštalovať ďalšie miesto na sedenie v miestnosti, čím sa vytvorí útulný kút súkromia a pokoja. Vo výklenku arkýřového okna môžete zariadiť nielen štandardnú pohovku s nohami, ale aj vytvoriť nezvyčajný dizajn obývacej izby s arkýřovým oknom.

Ako už bolo spomenuté, je veľmi populárne kombinovať balkón s izbou, takéto riešenie poskytuje dostatok príležitostí pre dizajn. Zasklenie na balkónoch s priechodným plotom, môže byť rozšírené na podlahu, čo dodá francúzsky štýl do interiéru.

Výklenok s výklenkom môže byť ako posedenie, miesto pre malý stôl a pár stoličiek, niekoľko sviečok, večerná krajina veľkého mesta za oknom a interiér obývacej izby s arkýřovým oknom sa zmení na roh jemného stretnutia pre dvoch.

Bay okno môže byť tiež miesto pre hry mladého nájomcu bytu, pohovka s miestom pre skladovanie hračiek alebo nočný stolík je inštalovaný vo výklenku, a tu je samostatný "kráľovstvo-kráľovstvo" pripravený.
Existuje mnoho možností pre použitie ďalších priestorov, v závislosti na účelu použitia výklenku výklenku, stojí za zváženie zodpovedajúce dekor.

dizajn obývacej izby s arkýřovým oknom najčastejšie sa používajú priesvitné záclony a vzduchová organza alebo tyl, sú dobre prechádzajúce svetlo. Ak chcete pridať farby do miestnosti, potom dobrým riešením budú záclony s farebným leskom, slnečné svetlo prechádzajúce cez ne naplní miestnosť teplým odtieňom farby, ktorý sa pekne hodí k vášmu interiéru.

Okrem záclon, musia byť použité záclony, zvyčajne sú umiestnené na stranách ramien. Toto použitie tkanín dáva interiér obývacej izby s arkýřovým oknom Výhľad je majestátny a elegantný.

Ak chcete použiť žalúzie, vertikálne aj horizontálne, v rezidenčnej štvrti, však nestojí za to. Ak je interiér vyrobený v štýle minimalizmu alebo hi-tech, je lepšie používať analógy záclon, záclon, obrazoviek alebo roliet. Budú „redukovať“ oko menej a dodajú interiéru viac šarmu a svetla.

Foto obývacia izba s arkýřovým oknom s polkruhovým gaučom v tvare zálivu.

Foto obývacia izba s arkýřovým oknom s miestom na odpočinok.

Foto obývacia izba s arkýřovým oknom s miestom na čítanie kníh.

Zanechajte Svoj Komentár