Vlastnosti dizajnu obývacej izby s fotografickými tapetami: kresby, farba, kombinácia, foto

Photowall-papier v interiéri obývacej izby, pomôže vytvoriť a nastaviť potrebnú atmosféru. Koniec koncov, táto miestnosť je pýchou každého domova. Hosťuje príjemné stretnutia, disponuje tak zábavou, ako aj oddychom.

Vlastnosti nástenné dekorácie

Rôzne témy, berúc do úvahy pravidlá feng shui, vám umožňujú vytvárať harmóniu a užívať si pohodlie.

  • Odporúča sa vybrať si pokojnejšie a pokojnejšie parcely.
  • Vyhotovenie interiéru fotografického panela obrazom prírody je potrebné orientovať sa na svetové strany. Pre uvoľnený svetový pohľad je lepšie umiestniť východ slnka na východnú stranu a západ slnka na západ.
  • Pomocou obrazu hornatej oblasti je lepšie zvoliť jemné vrcholy vo Feng Shui.
  • Nie je potrebné kupovať tapety s obrázkami a hieroglyfami, ktorých význam je nepochopiteľný.

Príklady vyhotovenia a výkresy v interiéri obývacej izby

Najobľúbenejšie sú fotografie sakury, obrazy lodí na otvorenom mori, ktoré do miestnosti pridávajú priestor a hĺbku, ako aj obrazy makier, napríklad: púpava veľkosti pohovky a výška skrine.

Zd tapety

Stereoskopické a 3D tapety vytvárajú efekt priestrannosti, obraz akoby vyčnieva zo steny a prenesie sa do miestnosti. Skutočne realistické obrazy východov slnka a západov slnka v malebných miestach po celom svete vám kedykoľvek umožnia vychutnať si krásu prírodného fenoménu.

kvety

Photopanel s kvetmi je dokonalosť v každom okvetnom lístku, perfektné a overené línie a neuveriteľné farebné kombinácie. Kráľovský majestát bielych ruží a orchideí, kúzlo ľalií a tulipánov, sofistikovanosť pivoniek a makov môže maľovať lakonický vzhľad obývačky.

Čierna a biela

Sú odrazom bytia a filozofie a sú bez všetkého zbytočného. Podobne ako filmový žáner, kombinujú čas rozprávania a toho, čo sa v súčasnosti deje, a tak dávajú jedinečný emocionálny efekt.

Na fotografii je obývacia izba zdobená čiernymi a bielymi fotografickými tapetami.

rohový

Nemenej pôsobivé. Rohové tapety môžu realizovať akékoľvek neštandardné nápady. Okrem estetickej stránky je tento druh dekorácie praktický. Rôzne tematické ilustrácie pomáhajú v ergonomickom usporiadaní interiéru každej obývačky.

veľkomesto

Nočné mesto vytvára atmosféru relaxácie na streche mrakodrapu a obraz slnečného Talianska podporuje náladu na párty v romantických Benátkach.

Vo fotografickej miestnosti so stenou zdobenou nástennou maľbou zobrazujúcou mesto.

Pod stromom

Veľmi presne sprostredkujú textúru prírodného dreva. To môže byť rezy s letokruhy, lodné obloženie alebo sýpka doska s krásnymi lineárnymi vzormi.

príroda

Krajina je schopná ozdobiť stenu a naplniť byt sviežosťou. Roztiahnuté vetvy rozprestierali steny v malej miestnosti a zelené koruny zvýšili nízke stropy. Hory, lesy a jazerá zapôsobia svojou veľkoleposťou a krásou najnáročnejšieho znalca krásky.

Na fotografii je interiér obývacej izby a tapeta so zimnou krajinou.

Vo fotografii interiéru obývacej izby, zdobené fototapety s obrazom pláže.

abstrakcie

Vyzerá to celkom organicky v štýle pop artu, hi-tech, loft alebo minimalizmu. To dáva miestnosti módny vzhľad. Takéto kresby majú veľmi silný vplyv na emocionálny stav osoby, takže táto tapeta sa odporúča zvoliť na prvý dojem.

Obrázky slávnych umelcov

Malebné plátna sú znakom dobrého tónu. Prvky umenia vytvárajú v interiéri obývacej izby v barokovom štýle osobitnú intelektuálnu atmosféru. Nálepka z reprodukcie obrázkov nevyžaduje nadbytočné detaily.

Zvieratá a vtáky

Dokonale premieňa interiér a robí ho individuálnym. Milosť delfínov, moc leva alebo iných predstaviteľov sveta zvierat vás poteší každý deň.

Na fotografii je obývacia izba so stenou zdobenou fotografickými panelmi zobrazujúcimi leva.

Možnosti kombinácie v hale

Ak si myslíte, že o výzdobe múrov v obývacej izbe, budete mať možnosť nasnímať do vnútra celú snímku.

S ďalšími tapetami

Fototapeta by nemala existovať sama od seba. Pozemok by mal byť správne kombinovaný s odtieňom a textúrou mreží na stenách. Ak sa v hale používa téma Severného pólu, mala by byť stenová krytina pre túto kompozíciu blízka farbe alebo textúre.

S ďalšími materiálmi na povrchovú úpravu

Na to, aby mohli úspešne vyzdvihnúť tapetu, je dôležité zvoliť pre to vhodné zázemie. V tomto prípade si môžete vybrať akýkoľvek materiál, či už je to tehál, dekoratívne omietky alebo steny natreté obyčajným náterom.

Na fotografii je obývacia izba a tapeta v kombinácii s murivom.

Krásne príklady fototapety v rôznych štýloch

Vďaka správne vybraným fotografickým tapetám môžete vytvoriť štýlovo konzistentný interiérový dizajn.

klasický

Pre klasiku, najvhodnejšie panoramatické tapety v súlade so všetkými zákonmi žánru obývacej izby. Napríklad obraz starobylého hradu alebo galérie poteší všetkých milovníkov útulnosti. Klasický štýl pomerne pokojne a organicky berie tieto tapety.

Vo fotografickej miestnosti v klasickom štýle s fotografickými nástennými maľbami pod freskou Michelangela.

Provence

Výber tapety v tomto štýle sa ponoríte do atmosféry francúzskej dediny. Vylepšite efekt správne zvoleného dreveného nábytku, farebných záclon a textílií na stoličkách a pohovkách. Takže obývacia izba je naplnená skutočne provinčným duchom.

moderný

Efekt hlasitosti doslova vdychuje život do stien obývacej izby, vďaka čomu je dynamický a hrá sa. Miestnosť nepotrebuje dostatok nábytku alebo dekorácie, keď celá stena samotná je skutočným interiérom.

Vo fotografii interiéru obývacej izby v modernom štýle so stenou zdobené fotografické tapety.

podkrovie

Gangster témy, vlajky a dopravné značky, boxy a knižnice, autá a hromové mraky - každá z týchto tém má svoj vlastný štýl podkrovia.

Na fotografii je obývacia izba v štýle podkrovia a čierno-biele tapety na stenu.

moderný

Tento štýl sa objavil na prelome storočí, jeho prelamovaná väzba, farebné prvky viac ako sto rokov dobyli srdcia ľudí. Vytvorte si kompletný obraz v tomto štýle pomôže foto panel pod bas-reliéf alebo nástenné maľby.

Farebná schéma miestnosti

Hranie s farbou môže priniesť celkom zaujímavé výsledky.

Hala v ružovej farbe

Pre kombináciu s ružovými odtieňmi sa najčastejšie používajú rastlinné a kvetinové obrazy.

Béžová obývacia izba

Ak sú v interiéri béžové alebo bledé pieskové odtiene, potom tapeta s obrázkom modrého mora alebo nekonečného priestoru najlepšie doplní celkový obraz obývačky.

Na fotografii je znázornená obývacia izba v béžovej farbe a foto panel zobrazujúci nosorožca.

Biela obývacia izba

Biely nábytok poskytuje skvelé možnosti pre experimentovanie a akcentové dekorácie. V tomto prípade preberá farebná fotografia úlohu batérie farieb.

Kombinácia s vnútornými predmetmi

Hlavnou vecou je, že vďaka takýmto pokusom zostávajú v miestnosti pohodlie a pohodlie. Ak chcete vytvoriť dokonalý interiér pre dušu, nemusíte hľadať jasné pravidlá a stačí sa spoliehať na svoju fantáziu.

Za pohovkou

Ak vložíte cez stenu za pohovku s fotografickými tapetami s panorámou mesta, dostanete skôr lákavý efekt. Prítomnosť vstavaných svetiel pomôže dokončiť predstavu a vytvoriť fascinujúci obraz.

Na fotografii je obývacia izba s možnosťou zdobenia nástennej maľby za pohovkou.

S krbom

Poľovnícky štýl je najvhodnejší pre návrh krbového priestoru. Napríklad zbrane a trofeje v tomto prípade budú vyzerať veľmi užitočné. Používa sa aj fotopanel s imitáciou naskladaného, ​​zozbieraného palivového dreva.

Pre TV

TV a tak je kladený dôraz na stenu, umiestnenie za sebou tapetu so vzorom dreva alebo mramorového efektu dosiahne ešte pôsobivejší efekt v interiéri.

Myšlienky Photo Wallpaper v malej obývacej izbe na rozšírenie priestoru

To platí najmä v interiéri bytu typu "Chruščov". Patria sem: obrazy cesty alebo ulice, ktorá sa tiahne do diaľky, lákavá denná alebo nočná obloha s tajomstvom, tapeta s obrazom okna, kozmické motívy, kométy lietajúce do nekonečna a mnoho ďalších vecí, ktoré fascinujú ich jedinečnosť.

Fotogaléria

Photowall-papier s neobmedzenými možnosťami reinkarnácií, ako by nám umožnil zmeniť miesto bydliska, ľahko reprodukovať všetky dokončovacie materiály, dopĺňať obývaciu izbu ďalším oknom alebo dverami a vizuálne posúvať hranice miestnosti.

Zanechajte Svoj Komentár