Kúpeľňa interiér projektu 5 námestí. m. od štúdia EEDS

Hlavným rysom interiéru kúpeľne je 5 metrov štvorcových. m. oceľové materiály, ktoré boli použité na jeho dekoráciu. Pre podlahové krytiny sme zvolili dosku z teakovej paluby, ktorá sa používa v miestnostiach s vysokou vlhkosťou (vďaka vysokému obsahu gumy v dreve, má hydrofóbne vlastnosti), má trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému namáhaniu.

Teplé tóny drevenej podlahy sú perfektne kombinované s chladnými svetlosivými odtieňmi obkladačiek, ktoré napodobňujú mramor. Veľkoformátové keramické dlaždice Atlas Concorde sú samy o sebe veľmi dekoratívne a vytvárajú efekt vizuálneho zväčšovania objemu miestnosti. V interiéri kúpeľne nie je nič zbytočné, takže v relatívne malom priestore sa ukázalo, že sa v ňom bude nachádzať veľká vaňa a sprchovací kút.

nábytok

Všetky kusy nábytku sú vyrobené na objednávku z radu teak. Namiesto obvyklej obrazovky pokrývajúcej priestor pod kúpeľňou sa v interiéri objavil otvorený regál. Rovnako ako podlahová krytina je vyrobená z teaku. Okrem toho je pod umývadlom malý úložný systém so zásuvkami.

sanitárna technika

Pravé uhly vane, sprchovacieho kúta a nábytku tvoria výrazný kontrast so zaobleným drezom, ktorý vyzerá ako obrovský kamienok pokrytý morskými vlnami. Toto umývadlo vyrobené firmou Villeroy & Boch v angličtine sa nazýva čistý kameň.

osvetlenie

Jednotné osvetlenie v kúpeľni je zabezpečené svietidlami zabudovanými do stropu. Okrem toho, dizajnéri doplnili interiér o lampu-zavesenie v blízkosti zrkadla.

Zanechajte Svoj Komentár