Brown v kúpeľni

Kúpeľňa v odtieňoch hnedej môže byť dekorácia vášho bytu, vyzerajú štýlovo a moderne. Najdôležitejšie je, že táto farba bude kúpeľ príjemné a teplé. Bohaté odtiene hnedej farby sú dokonale kombinované s tradičnými kúpeľňami, bielymi, béžovými, ako aj so zelenými, pieskovými, sivými a inými prírodnými tónmi.

Aké sú výhody hnedej kúpeľne?

  • Brown podporuje relaxáciu, dáva pocit tepla a pokoja.
  • Brown, podobne ako iné odtiene prírodného dreva, dodáva interiéru „drahý“ vzhľad.
  • Z hnedých tónov nemožno unaviť, sú neutrálne v účinku na nervový systém. Takáto kúpeľňa sa nikdy nenudí.

Hnedá kúpeľňa má svoje nevýhody:

  • Príliš tmavo hnedé tóny spôsobujú, že priestor je pochmúrny
  • Prevaha tmavohnedých odtieňov (tmavá čokoláda, mocha) vizuálne redukuje priestor.

Kombinácie s inými farbami v kúpeľniach sú hnedé.

Bielu. Hnedá s bielou je klasickou kombináciou mlieka a horkej čokolády. Vyzerá elegantne, slávnostne.Kúpeľňa v hnedej farbe s pridaním bielej, vyzerá veľmi chutne a elegantne. Táto kombinácia je vhodná pre klasický dizajn aj ekologický štýl.

Káva s mliekom.Hnedá kúpeľňa s pridaním taký odtieň to bude útulné, teplé, dá uvoľnenú, ľahkú náladu.

Svetlo béžová. Kombinácia hnedej a béžovej farby rôznych tónov upokojí a uvoľní, zatiaľ čo interiér bude obmedzený a skromný.

Horká čokoláda. Tmavý, s sotva znateľným vzorom alebo rozvodom. Ide dobre s béžovými, olivovými, broskyňovými, mliečnymi odtieňmi. Najvýhodnejší je tento. kúpeľňa v odtieňoch hnedej, vyrobené v týchto dvoch farbách, bude vyzerať veľmi pôsobivé.

Strom. Všetky odtiene dreva sa používajú v interiéroch takmer všetkých štýlov a sú obzvlášť relevantné v dnešných populárnych štýloch eko a škandinávskych.

Wenge. Veľmi zaujímavá farba kombinuje tmavohnedú s ľahšími žilami mierne červenkastého odtieňa. Ide dobre s béžovými, svetlohnedými, mliečnymi odtieňmi.

steny

Najobľúbenejším materiálom pre dokončovacie steny v kúpeľniach je keramická dlažba. Na registráciu hnedá kúpeľňa Môžete si vybrať ako monochromatické hnedé dlaždice a dlaždice "pod kameňom", "pod stromom."

Dlaždice "pod stromom" vyzerajú skvele v ekologickom štýle, v meste loft, a dokonca aj v klasickom interiéri. Interiér miestnosti s takou výzdobou získava zvláštne teplo.

Keramická dlažba, imitujúca prírodný kameň, vyzerá veľmi ušľachtilá a v kúpeľni vytvára „studenú“, zdržanlivú atmosféru, ktorá tiež dobre zapadá do ekologického a etnického štýlu.

Kúpeľňa v odtieňoch hnedej Vyzerá veľmi štýlovo, ak sa monochromatické dlaždice striedajú s kontrastnou farbou, dekorom alebo mozaikou.

strop

V kúpeľniach sú strešné stropy dobre zavedené. Kreslenie na nich môže byť akékoľvek, vrátane napodobňovania textúry dreva. Ale v každom prípade je lepšie zvoliť svetlý odtieň, aby sa miestnosť nezdala byť nízka.

Paul

Pohlavie môže byť neutrálnym podkladom pre experimenty s návrhármi, v takom prípade je monotónna. Ale môžete ho premeniť na samostatný umelecký predmet, napríklad položením hnedých a bielych dlaždíc v šachovnicovom vzore, alebo zostavením zložitého vzoru z dlaždíc rôznych odtieňov hnedej. Podlaha imitujúca drevo alebo kameň tiež pôsobí impozantne.

nábytok

Biely nábytok - tradičné riešenie pre kúpeľne. Ak je zároveň podlaha a obloženie vane hlboko hnedej farby, nábytok bude elegantný a elegantný.

Ďalšou možnosťou je drevený nábytok a obklady do kúpeľne "pod stromom".

Sklo alebo dokonca zrkadlový nábytok, police a skrinky sú ideálne pre dlaždice, ktoré napodobňujú prírodný kameň.

Je dobre kombinovaný s kameňom a pochrómovaným kovom, čo je obzvlášť vhodné v modernom štýle podkrovia alebo minimalizmu.

Hnedá kúpeľňa neukladá žiadne obmedzenia na príslušenstvo: môžu mať takmer akúkoľvek farbu. Modrý uterák, ružové rúcho, zelené v bielom kvetináči, jantárová lampa - to všetko závisí od vašej chuti a predstavivosti.

Zanechajte Svoj Komentár