Morský štýl v dizajne kúpeľne

Kúpeľňa v štýle námorníctva prinesie do vášho bytu, že poznámka relaxácie a mieru, ktorý je tak chýba v zhone mesta. Interiér tejto kúpeľne využíva prirodzené farby - more, slnko, piesok, vodu, staré drevo, solené slanými vlnami. Farebné akcenty môžu byť odtiene červenej a oranžovej - záchranný kruh alebo lodná vesta.

Kúpeľňa v námornom štýle kombinuje eleganciu s jednoduchosťou. Nie je náročný, nasýtený jemnými detailmi, má veľa priestoru a svetla. Pozadie pre prehrávanie odtieňov aqua môže byť biele alebo jemne modré v závislosti od preferencie. Tí, ktorí milujú piesočnaté alebo kamienkové pláže si vyberú béžové alebo sivé odtiene ako základ.

Pri vytváraní interiéru kúpeľňa v námornom štýle jednoduché triky pomôžu:

  • Obraz alebo tlač s obrazom mora, pláže, lode, delfínov alebo čajok nad vlnami dodá tomuto prostrediu romantiku.

  • Nepodarilo sa vytvoriť kúpeľňa v námornom štýle bez použitia odtieňov „morskej vlny“. Môžu to byť napríklad textílie: záclony, froté uteráky alebo župany v odtieňoch od svetlomodrej po tmavomodrú. Je ešte lepšie použiť rôzne odtiene zelenej a modrej vo výzdobe stien a stropu, čím sa vytvára efekt vlniek trblietajúcich sa na slnku.

  • Romance v námorná kúpeľňa pridajte zrkadlo zdobené umelými perlami, kamienkami, malými škrupinami, kúskami dreva alebo povrazom.

  • Podlaha môže napodobňovať piesok alebo kamienky. Ak urobíte vyhrievané podlahy, podobnosť s plážou bude kompletnejšia. Tmavo zelený našuchorený koberec bude pripomínať suché riasy, odliate na breh.

  • police kúpeľňa v námornom štýle bude zdobiť fľašu s pieskom, vázy s mušle, škrupiny morských mäkkýšov.

  • Okrem toho, kúpeľňa bude zdobená záclony alebo záclony s obrázkami na morské tému, uteráky a ďalšie doplnky s morskou vzorom.

  • Zostavené počas prázdnin, mušle, kamienky, hviezdice a ďalšie prvky morskej témy sú vynikajúcimi surovinami pre remeslá, ktoré navyše zdobia námorná kúpeľňa, Môžu usporiadať panely, mydlá, misky, držiaky na uteráky, vešiaky pre župany a dokonca aj lampy.

  • Tiež námorné náčinie možno zakúpiť v obchodoch so suvenírmi alebo domáce hypermarkety, ako je IKEA alebo Yuterra.

Zanechajte Svoj Komentár