Podlahové krytiny v kúpeľni

Zóna kúpeľne v každom dome podlieha agresívnemu prostrediu, takmer vždy dochádza k vysokým teplotám a teplotným zmenám. To všetko veľmi ovplyvňuje interiér miestnosti kúpeľňové podlahy musíte si vybrať praktickú a vysokú kvalitu.

Keramické dlaždice

Podlahové dlaždice sa považujú za najpoužívanejšie kúpeľňové podlahy, Hlavným rozdielom oproti obkladačkám je, že je trvanlivejší, pracovný povrch je vyrazený. Vďaka tomu nebudete skĺznuť na mokrom a klzkom povrchu.

V obchode môžete vidieť rôzne tvary a farby dlaždíc, ale najefektívnejšie bude vyzerať ako mozaiková dlažba, ktorá vám umožní vytvoriť celý obrázokpodlahová krytina pre kúpeľňu.

kameň

vynikajúci kúpeľňový podlahový materiál je prírodný kameň. Má dobrú životnosť, ľahko sa udržuje, je trvanlivý a odolný voči vode. Samozrejme, že je žiaduce, aby sa najprv vyhriala podlaha pod takým materiálom, aby sa na nej pohodlne chodilo. Do nevýhody môžete pridať riziko zranenia pošmyknutím na mokrom povrchu kameňa. Aby ste sa vyhli poslednému problému, môžete sa pokúsiť položiť textúrovanú podlahovú krytinu.

vinyl

Vinyl sa veľmi ľahko čistí a nebojí sa mokrého prostredia. Jedna vinylová doska môže zakryť celú podlahu v miestnosti naraz, alebo zostaviť mozaiku jednotlivých dlaždíc. Ktorýkoľvek z dlaždíc vo vinyle kúpeľňové podlahy v prípade poškodenia môžete vždy zmeniť.

Laminátové podlahy

Laminátové podlahy sú odolné, odolné a praktické. Dnes sú v špecializovaných predajniach celé skupiny vodotesných kúpeľňové podlahové materiály, Ktoré vyzerajú slušne a praktické pre použitie v miestnostiach s veľkým množstvom vlhkosti.

koberce

Výber koberca kúpeľňové podlahy treba mať na pamäti, že musí byť odolný voči plesniam, má vynikajúcu odolnosť voči vlhkosti a odpudzuje nečistoty. Jeho základňa by mala byť vyrobená z kvalitnej gumovej podložky, aby sa do nej nedostala voda. Nezabudnite na estetickú stránku, taký povlak by vás mal vždy potešiť svojím dizajnom, farbou a príjemnými pocitmi pri dotyku.

Zanechajte Svoj Komentár