Starostlivosť o akrylovú kúpeľ

Akrylátové vane sú vyrobené z plastu a v porovnaní s tradičnými liatinovými kúpeľmi majú niekoľko výhod a vyžadujú osobitnú starostlivosť. Ako umývať akrylový kúpeľ a ktoré čistiace prostriedky sú vhodné pre hladký povrch - poďme zistiť.

Potom vyčistite akrylový kúpeľ pri rôznych stupňoch znečistenia:
  • Nízke znečistenie - umyje obyčajné mydlo alebo umývací prostriedok, ako je napr Starostlivosť o akrylové vane najjednoduchšie a najjednoduchšie.
  • Stredný stupeň s vápennými škvrnami - po celom povrchu používajte mydlo, odstráňte šmuhy mäkkou handričkou namočenou v teplom octe (stôl alebo víno) alebo citrónovú šťavu.
  • Silný stupeň - stmavnutie, vápno a škrabance. Tmavé miesta opláchnite vodou a utrite ich suchou handrou, odstráňte vápno, ako je opísané vyššie. Škrabance je možné vyrovnať jemnozrnným papierom zo smaltu. Nie je potrebné trieť, len niekoľko pohybov v mieste poškriabania, potom leštiť handričkou. Ak je poškriabanie plytké, najprv skúste trieť o pätnásť minút handričkou.
Ako čistiť akrylový kúpeľ nemôže:
  • výrobky s malými brúsnymi prvkami;
  • hygienické výrobky obsahujúce zásady, amoniak a kyseliny;
  • kontraindikované sú tiež acetón a benzín.

Starostlivosť o akrylovú kúpeľ Bude to efektívnejšie a ľahko použiteľné špeciálne čistiace prostriedky určené špeciálne pre akrylové nátery. Špeciálne nástroje sa predávajú v rozprašovačoch, roztok pod tlakom sa nastrieka na kontaminovaný povrch, po ktorom niekoľko minút počkáte a utrite suchou handričkou. Ako umývať akrylový kúpeľZbytky čistiaceho prostriedku opláchnite čistou vodou a utrite suchou handričkou.

Nakoniec sa rozhodnúť čo čistiť akrylový kúpeľ, je potrebné vyhodnotiť všetky možnosti a je vhodné si to vyskúšať sami. Ak je vaňa dlhú dobu nová a prevádzkovaná, skúste najskôr obyčajné mydlo. Ušetríte tak čas a peniaze na vyhľadávanie ďalších chemikálií.

Pri kúpeľoch, ktoré sa často a často používajú, stojí za to, samozrejme, okamžite vybrať špeciálny nástroj. Odborníci radia pri rozhodovaní ako umývací akrylový kúpeľOdporúča sa použiť ich na predĺženie životnosti náteru.

Dôležité doplnenie Starostlivosť o akrylové vane vyžaduje nielen použitie špeciálnych prostriedkov na umývanie, ale aj správne používanie samotného kúpeľa. Povlak akrylových kúpeľov nie je určený na namáčanie bielizne a prania, prací prášok koroduje jeho povrch a poškodzuje celistvosť hladkej vrstvy, čo vedie k rýchlemu opotrebeniu kúpeľa.

Zanechajte Svoj Komentár